| nopenopenopenoope a întrebat:

Daca instalez yahoo messenger 11 mai am si yahoo messenger 9?

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu,o sa ai doar 11

| tiger010 a răspuns:

Salut.

Nu, pentru ca ti se dezinstaleaza versiunile anterioare happy

bafta happy

| Mellie00 a răspuns:

Nu! Daca intalezi yahoo messenger 11 atunci yahoo messenger 9 se sterge!

| Strocker a răspuns:

Nu

| Min_2759 a răspuns:

Nu cred... dar iti dau un sfat...nu-l instala p'asta 11 ca o sa-ti mearga greu pc-u =.="

| Mihay1998 a răspuns:

Daca instalezi Yahoo! Messenger 11 Yahoo! Messenger 9 SE VA STERGE AUTOMAT SI VA APAREA în acelasi folder în care a fost Yahoo! Messenger 9oricum îti va aparea pe Desktop