| AlexSonic a întrebat:

Dacă intri pe profil la tik tok ar trebui sa apară în dreapta sus 3 liniuțe și 2 papucei. Nu îmi mai apar papuceii, aveți idee de ce?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.O fi eroare de la aplicatie? Incearca cu log out si vezi apoi cum iti apare.

| Sadboy11 a răspuns:

Pentru ca atunci când ai creat contul de tik tok, versiunea aceea al aplicației tik tok nu era atât de avansata, pe parcurs a apărut aceasta actualizare, dar la conturile vechi nu se poate actualiza (momentan) sunt în aceeași situație și m-am interesat! Mulțumesc de timpul acordat?