| ade_7333 a întrebat:

De unde pot lua un skin pentru hi5, in care sa nu-mi apara catzi prieteni am, cate comentu-rii la poza, la profil, five si ce mai e in dreapta sus? adq sunt profiluri in care chestiile alea nu apar care stiti?

5 răspunsuri:
| unavailiable93 a răspuns:

Profilurile respective au fost facute de catre posesorii lor cu ajutorul unor hack-uri speciale ...au fost "denaturate" oarecum. Skin-urile iti garantez ca nu o sa le gasesti gata facute, si daca te uiti mai atenta toate profilurile de hi5 cu skin-uri de genul acela, nu au optiunea aia "uitlizeaza acest aspect".

| pinkangel_6099 a răspuns:

E un cod special laughing da add la id ang3l_0f_th3_d4rkn3ss si til dau acolowinking

| anku_4913 a răspuns:

Iti poti face un asa profil pe http://www.hi5profilegenerator.com
:)

sper sa te fi ajutat.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt.:) ...destule..pe www.welcome.haipa.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sau mai sunt si alte variante