| costy20 a întrebat:

Daca intru in orange wold imi ia mb sau e moca? vot+funda

Răspuns Câştigător
| AndradaKissYou a răspuns:

Buna,Costyy! Da iti ia mb happy funda?>big grin

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E mokka! (daca ai cartela Orange - si stai doar la ei in portal)
Bafta!

| Snak3 a răspuns:

Orange World este un serviciu de internet.In nici un caz nu este 'moca'.
In cazul unui cont cu credit trebuie sa activezi o optiune sunand la *100#,o activezi contracost.Sunt mai multe optiuni ex: 3E -- 200MB pentru internet[Intelegi tu].
Daca nu ai astfel de optiuni activate iti va consuma din credit, dar foarte mult...deci este indicat sa iti activezi o optiune pentru internet.