| Buuff a întrebat:

Daca-mi fac o pagina de facebook [cu notite, statusuri.] cand intra usserii vad cine administreaza pagina? Adica de pe contul meu de facebook imi fac o pagina dar nu vreau sa vada lumea ca e contul meu [de pe profilul meu] vreau sa vada doar pagina. Deci se vede cine o administreaza? Multumesc :*.[funda

2 răspunsuri:
| Buuff explică:

Du-te ma pe pagina aia a ta de facebook cu iubitelul pe camp sa tragi o laba si nu te mai caca atat pe tine.Panaramo! straight face

| dyutza20 a răspuns:

Nu iti face griji` nimeni nu are cum sa vada cine e administrator, nici macar daca adaugi administratori noi nu apare.(am si eu o pagina si am intrat de la un prieten sa vad daca pe undeva pe la setari apare si nu exista asa ceva)
Sper ca te-am ajutat
Funda