| glody_8237 a întrebat:

Daca pun 2 boxe active(amplificator incorporat) de vreo 300w pe calculator se arde placa de sunet? placa e realteck hd audio 5.1...

5 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Merge nu are ce sa arda! Daca spuica are amplif incorborat...baga mare! Succes!

| eusefu a răspuns:

Nu se arde nimic, daca vrei claritate iti iei o placa de sunet mai buna de cat cea onboard (incorporata) minim 150 ron.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se arde nimica.eventual.usile de la mobilalaughing la 300w in camerarolling on the floor