| anonim_4396 a întrebat:

Daca sterg o persoana din lista de mass acea persoana va sti ca am sters-o?

5 răspunsuri:
| Ana213 a răspuns:

Depinde ce setare ai la mess daca nu ai umblat si e standard, adica,, ignore only people below" atunci va trebui sa dai dublu clik pe contact, lasi fereastra deschisa si ii stergi idul din lista, apoi iti va aparea,, ignore" in dreapta cu rosu si dai igore si bifezi,, raport as spam" nu vei mai primi nici un mesaj de la el si lui ii va aparea ca i ai dat ignore.
Insa daca setezi,, ignore anyone who is not in my Yahoo! Contacts" atunci il stergi doar din lista si nu iti va mai aparea ce scrie.

Daca vrei sa te stregi tu din lista lui trebuie sa folosesti programul Dab3 si rezolvi mai usor, nici nu va observa.

| Alex_7297 a răspuns:

Nu va şti, va şti doar dacă îi dai ignore!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Tu ramii in lista ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar își va da seama când vei dori s-o adaugi din nou în listă.

| babyblue_8473 a răspuns:

Din lista de...messenger ma gandesc laughing

Nu, poti sa ii dai delete linistit