| Nikolassss a întrebat:

Daca stie cineva de la ce firma este masina de tuns din video asta dau funda!

https://www.instagram.com/p/BaXeIgwHHFv/?hl=en

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

WAHL se numeste firma si modelu e ala 5 star T-wide, il gasesti in america peste tot intre 30-50 de dolari.Nu stiu daca astia is mai buni ca OSTER asta e o alta firma dar cred ca face astfel de chestii mai de calitate si mult mai finute.Eu am un trimer de la oster, face zgomot de abia il auzi, si ma pot barbieri si costa de 4-5 ori cat asta ce ai aratat tu.

Răspuns utilizator avertizat
| relian a răspuns (pentru Nikolassss):

Nu stiu, dar ce conteaza, mi se pare prea grosolana oricum, iar daca o foloseste prea mult este f incomoda, parerea mea.Mie sincer mi se pare un stift laughing