| tancos a întrebat:

Dacă sunt invizibil şi cineva mă scanează cu ydetect, ydetector etc, pot să aflu cumva?

Răspuns Câştigător
| arsenia a răspuns:

Da poti sa afli de cate ori ai fost verificat pe www.persiangap.com

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma da tu esti si prost rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate pentru ca o persoana poate da de 100000000... 000 enter ca s averfice idu tau si cu ata se mareste nr de checkuriwinking asa ca ai dat panglica degeabarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu krd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Theking_ofall2001

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti afla decat daca acesta te apeleaza chiat daca esti invizibil

| alexxxutz a răspuns:

Foloseste www.detectyahoo.com poti vedea cine sta pe mess precum si orele exacte cand intra iese sau se pune invizibil;)

| mihaela20 a răspuns:

Nu

| smekeru a răspuns:

Da

| DeliaElena a răspuns:

Poti sa afli daca ai fost scanat si de cine?