| dyenutzadyana a întrebat:

Daca sunt p orange, p abonament si m-a sunat cineva cu nr privat cum pot sa aflu numarul?straight face

8 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

DOAR prin reclamatie la politie, dar iti trebuie argumente f bune pentru care doresti aflarea numarului respectiv. daca nu iti pune siguranta in pericol si nu ai dovezi in aceasta privinta, nu te mai stradui degeaba.in orice caz, la oranga shop nu iti va spune nimeni nimic!

| sigmanet a răspuns:

Aceste date sunt confidentiale. Sunt niste proceduri juritice pe care ar trebui sa le urmezi ca sa ajungi sa obtii numarul. E mai complicat decat crezi.

eileen
| eileen a răspuns:

Nu prea poti sa afli, pentru ca aceste date sunt confidentiale.

| Daniel TM a răspuns:

Eu zic ca nu are rost sa te agiti, ca nu o sa-ti zica aia de la orange nimic. Mai bine iti schimbi nr si il dai doar la cine vrei sa te sune, nu la toti idiotii.

| cotzobel a răspuns:

Nu, nu ai cum sa aflii.eu am fost pe orange, abonament si nu am putut afla cine ma suna cu nr necunoscut...aceste date sunt confidentiale.lasa nu te mai stresa gandeste. te si tu ca este vreun admirator, poate ca ii place de vocea ta cine stie?hee hee

| sexy a răspuns:

Poti afla numarul daca te duci la orange shop si vorbesti cu un operator, si ii data exacta si ora cand a fost efectuat apelul.
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wooow, poate te-a sunat cel de 27 de ani. Cred ca si el este pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un nokia poti incerca sa formezi *#30# si apelezi iar cand te suna iti apare numarul. nu de intotdeauna rezultate