| KatyyLWA a întrebat:

Daca tin bluetooth'ul de la telefon aprins tot timpul telefonul pateste ceva, sau nu va avea nimic?

Răspuns Câştigător
| EllyMelly a răspuns:

Daca il tii aprins cineva poate intra in memoria telefonului tau si poate copia diferite informatii sau il poate bloca. Mai bine inchide-l de fiecare data cind nu mai ai nevoie de el happy.

7 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Se descarcă bateria mai repede şi nici nu îţi face bine la sănătate.

| PяInCєSs a răspuns:

Telefonul nu pasteste nimic, insa bateria da se poate strica datorita faptului ca, daca il tii pornit consuma mai mult.

| Alejandra4785 a răspuns:

Nu patesti nimic doar ca iti mananca bateria

| xpbauuxx a răspuns:

Nu pateste nimic... doar ca se descarca bateria mai repede.

| LIN2010 a răspuns:

Telefonul nu pateste nimic, doar bateria se va descarca mai repede si datele din telefon pot fi in pericol, in rest e ok.

| razor92 a răspuns:

Buna,nu pateste nimic telefonul dar mananca din baterie, te tine mai putin bateria, Bye.

| Mara_Berceni_1994_EW1i a răspuns:

N-are ce sa pateasca doar ca bateria se va termina mai repede