| marian000 a întrebat:

Daca un iphone 5 este blocat in icloud poti suna de pe el adica ii poti folosi functia gsm si daca da atunci ce functii afecteaza acest icloud? ofer funda

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Afecteaza tot. Daca e blocat in cloud poti sa suni la 911/112 si ATAT. In rest, nu poti sa faci nimic nimic altceva.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Un terminat blocat in Icloud este bun de nimic! Icloud-ul este o metoda ''antifurt'' a telefonului daca pot sa spun asa. Blocheaza telefonul, in face inutilizabil.