| UnBroken2016 a întrebat:

Daca va pricepeti la windows 7 si Full HD as avea nevoie de putin ajutor. De fiecare data cand dau un film FH pe ecran complet totul se intuneca. Mai nou am observat ca si pe youtube cand ma uit la ceva in Full HD face la fel. Exemplu

http://s33.postimg.org/yoyqvt5pr/capture_20160601_220950 .png

Cand ma uitam la filme am crezut ca KM-Player e de vina dar cum am zis, face la fel si cand ma uit pe Youtube. Are cineva idee cum naiba sa scap de chestia asta?

1 răspuns:
| Decicumzici a răspuns:

E de la placa video... verifica daca iti intra in p0, daca si tu ai problema asta de la driver, deja suntem 5 numai dintre cei care se plang de asta pe TPU. Am m-ai ajutat pe cineva cu aceeasi problema ca si tine. Instaleaza nvidiainspector si fa un printscreen la acea imagine a lui si arata-ne aici jpg-ul. Daca ai problema cu p0 va trebu isa cauti alta versiune de driver video si sa nu mai faci updat-uri. Daca nu e problema asta ti se arde placa video. Nu o lua in nume de rau, incerc sa te ajut tongue