| Fundita a întrebat:

Acum cateva zile ma uitam pe YouTube la ceva si am dat pe full screen. A fost ok,videclipul a intrat in ecran complet, doar ca mergea foarte greu.umpic,mai sacadat..si cu intarziere. Credeam ca e doar pe YouTube,dar cand am dat de Vplay,sa ma uit la ceva,si am dat full screen, tot asa s.a intamplat. Ce sa fac? Sfaturi? Ceva?
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate de la conexiunea la internet...
depinde si de rezolutia de la clip...
depinde si de ce placa video ai...

3 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

A mai facut asa inainte? Probabil grafica ta este foarte slaba.
Bafta!

| AndreRose a răspuns:

Depinde ce Browser folosestiwinking de exemplu pentru full screan Opera este groaznic... eu iti recoman "Google Chrome"winking... Funda?

| Fundita explică (pentru AndreRose):

Ironia sortii e ca Chrome folosesc laughing