| Rumega_Rares_2000 a întrebat:

Daca vreau sa pun pe cineva administrator la pagina mea de like si imi pun parola ...va primi si pers respectiva parola/? Dau funda

Răspuns Câştigător
| wpetterssone a răspuns:

Acea persoană va primi o notificare prin care va accepta să fie administratorul site-ului. Acea notificare nu va conține parola ta.

1 răspuns:
| andreeabobo a răspuns:

Nu cred, tu fiind moderator al paginii si fiind creata de tine cred ca persoana respectiva va avea aceiasi modalitate de a intra in pagina dupa profilul lui loggandu-se cu parola lui. Tu ca moderator poti alege administratorii si daca vrei sa ii scoti din pagina, deci nu cred ca va primi parola.