| anuska a întrebat:

dati-mi niste idei pentru case la sims 3 ceva chic la moda niste siteuri cu imagini etc...

7 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Www.thesimsresource.com
www.eagames.com
sau scrie pe google :)

| anuska explică:

Ma refer la interiortongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti caine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://sims3bebela.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://luxuryhousesims3.blogspot.com/

| AmyMeowCat a răspuns:

Pai exista in Sims atunci cand construiesti/cumperi 3 Semne Unul cu zi/noapte, unul cu linii/fara linii, si inca unul (nu stiu cum se cheama) iar acolo sunt cateva camere gata facute. Poti sa le pui pe alea sau sa te uiti la ele si sa te modelezi (inca nu am experienta cu butonul ala dar sper sa poti sa te obisnuiesti tu cu elwinking

| laughterbringshappiness a răspuns:

Uite aici o poza:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
si aici este un site si daca vei da in jos vei gasi niste imagini utile. Sper ca ti-am fost de ajutor!