| dantiberiu a întrebat:

Dati-mi si mie ceva siteuri serioase unde gasesc cea mai noua muzica (nu manele si nu neaparat de download) cea mai noua muzica aparuta. Multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro -> sectiunea "top fisiere" aaa poti sa si descarci:D ahh mai sunt si manele doar suntem intr-o tara de manelari iex nu mai vreau aici:"> sper sa iti fie de ajutor sfatul meu :D ai o zi buna salll:-H

| Rapperu_Yoo_1996 a răspuns:

Http://nouamuzica.biz se adauga muzica zilnic, muzica noua totul este gratis poti descarca fara timp de asteptare