| Neverrrrrr a întrebat:

Dati-mi si mie o aplicatie bună cu care sa pot asculta muzica pe fundal pe tableta, video-urile sa fie cele oficiale nu toate prostiile. PVSTAR+ a disparut de pe magazin play, se mai poate gasi?

3 răspunsuri:
| Alexandru1997G a răspuns:

Du-te in setar si permite instalarea aplicatiilor care nu sunt din playstore. apoi scrie numele aplicatie pe google si vezi daca o gasesti.

| Neverrrrrr explică (pentru Alexandru1997G):

Ce raspuns e asta? daca era asa usor....Am activat sa pot descarca din surse necunoscute.Pe unele siteuri imi scrie ca PVSTAR+ a fost scos din magazin play...

| Alexandru1997G a răspuns (pentru Neverrrrrr):

Pai atunci nu stiu. incearca zippysha..re. am pus puncte ca sa nu comenteze site-ul, re-ul este legat de zippysha