| CuloriHD a întrebat:

Dati-mi si mie un link de unde sa descarc driver pentru placa video plzz ca nu am gasit nimic...dau funfa+vot

6 răspunsuri:
| gogυ a răspuns:

Fă mă update la windows ca in linkul asta http://www.youtube.com/watch?v=4WbM1Wblq_U ca se instaleaza şi driverul daca îl bifezi.

| CuloriHD explică (pentru gogυ):

Am facut updete da mie nu imi apare ca in video nu imi apare chestia aia de unde sa selectez ce sa instaleze(am windows 8/1 Pro Preview)

| 0Andrew0 a răspuns:

De pe site-ul oficial SAU dai click dreapta pe my computer -> proprietati -> manager de activitati si apoi cauti acolo ceva cu semnul intrebari dai click dreapta pe el si actualizare software driver.

| CuloriHD explică:

Am uuitat sa spun. pentru windows 8 imi trebuie

| Clawd3lw a răspuns (pentru CuloriHD):

Ce placa video ai? waiting

| CuloriHD explică (pentru Clawd3lw):

Mobile Intel(R) 4Series Express Chipset Family