| BuciSh0t a întrebat:

Dati-mi si mie un procesor, rami, o placa de baza si o placa de sunet compatibile cu aceasta placa video :

http://www.emag.ro/placi_video/placa-video-msi-nvidia-ge force-gtx-460-1024mb-gddr5-256bit-hdmi-dvi-pci-e--pN460G TX-M2D1GD5OC

Pt gaming :)... cele mai bune alegeri vot + funda! Multumesc

3 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Nu iti trebuie decat sa aiba pci-e 16 x v2 pe placa de baza si o sursa peste 550W reali. in functie de ce buget ai iti pot face o configuratie

| GabYYuLYaN a răspuns:

Ce procesor doresti? AMD sau Intel?

| BuciSh0t explică:

Am la disp 850 ron.straight face

Si procesorul AMD big grin