| GulDan a întrebat:

Dati-mi si mie un program gen anti-malware doar sa scanez eu cand vreau nu ca antivirusu sa ma anunte.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Un program bun este Malwarebytes Anti-Malware free.

| Jipa95 a răspuns:

Iti recomand Microsoft Security Essentials, un program anti virus / anti-malware de la mama Microsoft, dupa parerea mea este cel mai bun happy

| horia2012 a răspuns:

Asta gratuit:
http://www.safer-networking.org/dl/
(Download Spybot 2.3 Free Edition)
dupa ce il instalezi, faci update la baza lui de date, dupa care faci o scanare. Il folosesti cum vrei.

| shannygelu a răspuns:

Glary utilities

| KobraXS a răspuns:

Daca vrei ceva anti-malware iti recomand Malware Bytes Anti-Malware.Scaneaza pentru toate tipurile de amenintari de securitate.
Fundabig grin?

| Ciggaretto a răspuns:

Eu iti recomand avast! prima data e gratis o luna, si dupa aia daca il mai vrei il cumperi www.avast.com