| Annitu a întrebat:

Dati-mi si mie, va rog, link-uri de unde as putea downloada skin-uri EMO pentru Winamp.kissdau >fundita:.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti lua de pe site-ul de unde ti-ai luat winamp. Dar atentie mare ca exista o sansa mare ca acele skinuri ( indiferent de pe ce site le iei ) sa contina virusi si cand le instalezi o sa fie nasol. O spun din experienta.

5 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Daca si skinurile au ajuns emo este clar ca lumea a innebunit de tot! Eu nu am auzit de skinuri emo laughing

| asko a răspuns:

Http://www.winamp.com/skins
rasfoieste pe aici

| Raul a răspuns:

Offf la toti ni greulaughing)...auzi skin emo ce dati mah nefolositor? ai ...generatia hi5(haicinci), si gogoasa infuriata(drepturi de autor taly)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skinuri EMO? Ce fac alea? Îți sinucide calculatorul? big grin