| emyy31 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog un link de unde pot descarca drivere pentru laptop Acer 5250. funda.dar urgent daca se poate

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Poti sa folosesti slimdivers, iti face automat update la driverele si iti creaza si un point restore, asta sa nu ai probleme in cazul unor incompatibilitati.
Programul il poti descarca de aici=>http://www.driverupdate.net/

| Weider a răspuns:

M-ai bine faci update, ca ti le da in automat, fara sa mai ai batai la cap.