| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog un site de unde pot face un update la soft-ul unui Nokia 6210 navigator, cu tot cu instructiuni, link-uriile sa fie disponibile si sa mearga. Multumesc, ofer funda.

1 răspuns:
| fear1234567 a răspuns:

Pai intri prin setari pe la telefon si ii dai update software sau imbunatatire software(orice de genul acesta).si conectezi telefonul cu cablul de date pe pc si iti va da un link pe telefon pe care intri si urmezi instructiunile de acolo... funda?