| Shark_6601 a întrebat:

Dati-mi va rog si mie un site unde pot downloada Vertex Shader

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Nu exista asa ceva! Ceea ce spui tu nu este aplicatie sau driver...este o capacitate a placii video de a rula unele aplicatii la o viteza mai mare cu o grafica mai buna! Tot ce poti tu face este sa-ti iei o alta placa video.Nici un soft nu te va ajuta sa joci un joc daca placa video nu este adaptata cerintelor MINIME acelui joc! Sorry si succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l poti downloada, vertex shader sau pixel shader tin de specificatiile si proprietatile procesorului grafic.In schimb poti downloada de pe net un mic utilitar SwiftShader, care-ti va deschide orice aplicatie grafica inclusiv jocuri, dar asta nu inseamna ca o sa-ti mearga.Eu banuiesc ca iti trebuie o placa video noua.