| noone3239 a întrebat:

DAU FUNDA. Buna.cat de curand mi-a dat cineva o replica Nokia e71. Bineinteles, o porcarie dar are slot pentru card iar atunci cand bag cardul nu-mi apare nicaieri in telefon cum ca as avea card, iar cand il scot, imi apare"card plugged out". e posibil sa citeasca cardul? pot sa instalez vreun software pe acest telefon?

4 răspunsuri:
| WhiteProud95 a răspuns:

Incearca sa-i dai format la card din telefon sau din calculator, iar daca nu merge inseamna ca e telefonul devina. bafta

| kenNNzorFTW a răspuns:

Daca e replica nu merge slotul de card si daca instalezi software il instalezi de geaba pentru ca nu o sa iti mearga

| remws_1849 a răspuns:

Replicile sunt niste porcarii ...nu merge bluetooth nu citeste card memorie interna mica...nu are wi fi nu merge internetul. mi-am luat si eu teapa cu una si stiu ce vorbesc laughing nu mai cumparati replici luati doar originale chit ca sunt second-hand sunt mult mia bune!

| Miru492_1345 a răspuns:

Salut noone! Si eu am tot Nokia e71 si nici mie nu imi citeste cardul dar cred ca problema este cu cardul nu cu telul dar mai vezi tu.