| noone3239 a întrebat:

DAU FUNDA. Buna ziua.Fratele meu ar vrea sa'si cumpere o bicicleta sport de maxim 350 ron. Aveti niste site'uri de unde pot comanda cu acest pret? Stiti cumva daca pe la metro, selgros, carrrfour pot gasi biciclete la pretul asta? Mersi!

5 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna! In carrefour gasesti sigur. Era chiar o oferta, o bicicleta mai slabuta sa zic in jur de 280 de lei. Insa, poti sa te uiti pe net la ofertele lor: metro, carrefour. Si compari preturile. Succes!

| AlicePotato a răspuns:

Am vazut la Hervis cu 300...

| trema89 a răspuns:

Publitim.ro, okazii, mercador

| Adrian124 a răspuns:

Poti cauta in selgros sau Practiker sau in magazine sportive

| biciclistul999 a răspuns:

Gasesti biciclete dar nu stiu daca sunt de buna calitate mai degraba mai strange cativa bani si isi ia una mai moderna