| pafpap a întrebat:

Dau funda! ce parere aveti despre laptopu asta?
Toshiba Satellite C660-2QU

Răspuns Câştigător
| paulpaul25 a răspuns:

Sincer sa iti spun, nu am o parere prea buna! Chiar daca la capitolul video si grafica se descurca, la capitolul procesor nu sta prea bine! Celeron-ul este cam invechit, depinde pentru ce il iei. Daca ai nevoie de el doar pentru verificat email-uri, stat pe messenger, facebook, si eventual youtube, da este potrivit pentru asa ceva, dar daca vrei sa iei unul pentru jocuri, adica jocuri mari pentru de la 3 gb in sus, care necesita ceva memorie RAM si o placa video buna, recomand ceva care sa sustina aceste elemente si anume un procesor Intel i3. Am ales i3 pentru ca este mai ieftin, dar daca ai bani si vrei ceva si mai bun, poti opta pentru un Intel i5, care se descurca si mai bine, dar la nivelul procesoarelor, daca vrei asa cum am mai zis, pentru jocuri mari, filme etc, sa nu cobori mai jos de Intel Core 2 Duo! Cauta pe www.emag.ro si vei gasi oferte bune, zic eu, pentru toate buzunarele! Ti-am zis alegerea unui laptop depinde de domeniul in care vrei sa il utilizezi! Bafta!

2 răspunsuri:
| mituric a răspuns:

Consider ca este un laptop suficient de bun.Ai garantie 24 de luni. Chiar daca este cel mai ieftin este potrivit si il poti cumpara.Decizia iti revine.

| AleAlecsandra a răspuns:

Dragut,frumos,performant,merita foarte mult sa til iei! fundita? happy