| Gaby405 a întrebat:

As dori sa stiu si eu ce parere aveti despre Toshiba Satellite C660 - 11T, este bun, calitatea sunetului, si cel mai important ce placa video are, pentru ca m.am uitat pe net si n.am gasit nimic,

Răspuns Câştigător
| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Nu pot zice ca este foarte bun, daca ai nevoie pentru gaming nu ti-l recomand, dar pentru a te uita la filme etc. este bun pentru pretul acestuia, iar despre placa video pot spune ca este o placa video integrata.