| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda celor cu raspunsuri complete si inteligente.Deci mi-am cumparat domeniu si hosting si mi-am facut un blog http://xtremeplayer.net am lucrat putin la el dar nu stiu ce i-ar mai trebui, ce ii lipseste, de asemenea as vrea sa stiu cum as putea sa atrag mai multi cititori?
Blogul este despre gaming.

Răspuns Câştigător
| elycrissro a răspuns:

Sincer nu conteaza despre ce este, trebuie articole, multe si nu copiate, cat mai originale, dupa 100 de articole vor veni si vizitatorii.
www.byetsoft.com