| ionel27ro a întrebat:

Dau funda celui care imi spune si mie cum pot sa nu am imagine pe laptop dupa ce l-am conectat la televizor prin hdmi? Multumesc anticipat pentru ajutor.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai pe tastatura laptop-ului o (combinatie de) tasta (Fn + Fx), prin apasarea caruia in mod repetat se poate stinge ecranul laptop-ului si/sau cel exterior.
Citeste manualul laptop-ului!

| Wr3nch a răspuns:

Poti da click dreapta, display properties si la multiple display alegi sa apara doar pe tv. si ramane negru cat timp e conectat la tv.

| ElderMircea a răspuns:

Cum pot sa nu ai am imagine pe laptop dupa ce l am.conectat la televizor prin hdmi.....sa nu ai imagine?
Pai ar trebui sa fie setare din laptop la screening view să afișeze doar pe Tv