| AnDrEiMiHaItza a întrebat:

Dau funda celui care imi zice un program bun de editare pentru videoclipuri.

Răspuns Câştigător
| XDead a răspuns:

Adobe After Effects de departe cel mai bun, sau clasicul Movie Maker daca vrei sa nu te complici. De altfel mai e si Sony Vegas Pro.

3 răspunsuri:
| danimotenel a răspuns:

Sony vegas pro 2012

| dannyel86 a răspuns:

Photodex Proshow gold, Movie Maker2, Video Edit Magic, Pinnacle Studio, Sony Vegas Pro

| IFever a răspuns:

Un program foarte bun de editat videoclipurile este Adobe Premier CS6/CS5.

PS: Adobe After Effects este pentru efecte si alte smecherii.