| ionel27ro a întrebat:

Dau funda celui care ma ajuta si pe mine la un laptop Lenovo Yoga 710-15IKB sa trec de pe touchscreen pe tastatura, sa pot folosi tastele si nu touchscreen(sa pot scrie pe net cu tastele si nu cu tastatura de pe touchscreen). Multumesc anticipat pentru ajutor

Răspuns Câştigător
| KronstadtResurrection a răspuns:

Https://forums.lenovo.com/......-p/1504860
Nu stiu in ce masura te poate ajuta. N-am avut timp sa citesc toate conversatiile, pentru a-ti da un raspuns succint.

2 răspunsuri:
| Raluca07SF a răspuns:

Hey! Daca vrei sa scrii pe telofon cu tastatura de calculator ( cel putin asa am inteles) ai nevoie de un cablu special si o tastatura, dar se foloseste si pentru USB si voila, dar dupa cum ti-am zis e un cablu special, informeaza-te de pe Youtube gen la George Buhnici sau la altii o sa gasesti! Pa!

| Raluca07SF a răspuns:

Hey! Daca vrei sa scrii pe telefon cu o tastatura de calculator(cel putin asa am inteles) ai nevoie de un cablu special, folosit pentru conectarea telefonului la un stick USB, informeaza-te de pe Youtube, la cei care fac unboxing-uri, gen George Buhnici! Pa!