| KidOoNh a întrebat:

Dau funda Hey TPU cum fac astia de pe youtube de exemplu cum pun pe youtube filmulete de exemplu cu garcea cum pot filma la tv adica cum pot filma seriale nu stiu cum sa ma exprim de ex daca ma uit azi la TV si vad un documentar si imi place cum il filmez in afara de sa-l filmez cu telefonul si cu camera exista ceva aparat de cumparat sa-l filmez si sa aiba grafica nu cu telu ca asa iese naspa cum tot misc camera inca o data va zic ca dau funda XD

Răspuns Câştigător
| bdl a răspuns:

Se numeste TV Tuner cu care poti sa te uiti la tv de pe calculator si poti sa si inregistrezi

1 răspuns:
| ghitu a răspuns:

Se inregistreaza direct pe pc sau daca nu ai tv tuner cu un dvd direct pe cd sau pe hdd lui