| bulzz a întrebat:

Dau funda! imi trebuie un program de "taiat" din melodii, adica am o piesa si vreau sa mi-a pun la telefon dar vreau sa inceapa doar de la 1 min si 20 de exmeplu daca ma intelegetibig grin

Răspuns Câştigător
| 35zone a răspuns:

Http://download.chip.eu/ro/Ease-Audio-Cutter_51135618.html
descarca prog de aici

8 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Audacity e cel mai bun pentru asa ceva

| Elena97M a răspuns:

Cauta GoldWave happy

| danimotenel a răspuns:

Cel mai simplu e audacity, se intaleaza in mai putin de 1 min :http://audacity.sourceforge.net/

| Chriistiinex a răspuns:

Eu cunosc un site..http://mp3cut.net/ apesi pe upload pentru a pune melodia dupa ce s`a incarcat alegi partea pe care vrei sa o indepartezi apoi melodia dupa ce ai terminat se va downloada cum iti doresti daca apesi cut and download..succes :)

| Roxin a răspuns:

Cu Movie Maker o faci. Tai de unde doresti cu Split(options) salvezi dupa care fisierul salvat il convertesti in format MP3.Salut

| CRISS69TM a răspuns:

Cel mai simplu este mptrim.il folosesc si eu si sunt foarte multumit.este foarte usor de utilizat.varianta gratuita pentru ce vrei tu este pentru melodile pana in 7 minute. poti schimba usor si volumul si sa faci fade/ibcearca-l.succes.

| misterious92 a răspuns:

Mp3directcat