| pisicuta2884 a întrebat:

Dau funda! Mi-am uitat parola de la mess, iar acum am incercat sa o recuperez prin intrebarile secrete, dar sunt blocate. In fine, mi-a spus sa revin la 22 48 PDT (in engleza). Ce inseamna PDT?

Răspuns Câştigător
| AtomReed a răspuns:

Pacific daylight time, adica 22:48 la noi

1 răspuns:
| raidxp a răspuns:

Uito! Serios! poti so uiti, iti va cere multe date personale, inclusiv buletin, copie..etc ti-o spun din experienta cuiva care a vrut sa vada daca chiar e posibil, dar s-a oprit pentru ca i-a cerut prea multe date personale