| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

Dau funda pentru un ajutor micbatting eyelashes
de ce nu-mi merge shockwave playerul la simcity social pe facebook?
se incarca jocul pana la 70 % si poate ramane asa si 2 ore thinking

4 răspunsuri:
| Yusuke16 a răspuns:

Adobe flash player si shockwave player iti trebuie pentru tot felul de jocuri pe net.Cauta pe google upgrade Adobe si schockware, le downlaondezi si instalezi a si iti trebuie si java. Daca ai astea 3 puse la pct si tot nu iti merge goleste istoricul. Daca dupa toate astea nu merge posibil sa ai o problema din pc. Funda?big grin

| VladPetcu a răspuns:

Ai calculatorul virusat daia.Trebuie reinstalat sistemul de operare.
Toate cele bune,
Vlad.

| SaDiCuL a răspuns:

Lol nu-ti trebuie shockwave sa joci sims social pe fb trebuie numa Adobe flash player si updateazale pe ambele
daca nu merge....asteapta...

| loveyou99 a răspuns:

Nu am auzit vreo data ca iti trebuie shockwave (nici nu stiu ce e) laughing
Eu am decat Adobe flashplayer instalat si merge bine. Updateaza Adobe flashplayer-ul si vezi sa ai o conectiune buna la net happy
Succesc love struck