| Expressions a întrebat:

Dau funda! Reducerile de black friday or sa fie mari? Vreau sa imi fac un computer pe pcgarage.ro si ar costa cam 3.300 lei. Cat ar costa acest computer cu reducere?

Răspuns Câştigător
| AdrianXH a răspuns:

Black friday e mai mult o formalitate. Nu o sa scada mai jos de 3.000 lei.

3 răspunsuri:
| dragos1294 a răspuns:

Reducerile de Black Friday nu sunt la toate produsele de pe stocul unui magazin. Nu o sa stii daca, componentele pc alese de tine vor avea reduceri sau nu, doar in acea zi vei afla, dar sunt slabe sansele sa scada preturile la asa ceva, se scad mai mult la TV, laptopuri, aparate foto, electrocasnice etc. Stiam

suntserios
| suntserios a răspuns:

De black friday se fac reduceri individuale. E foarte posibil ca nicio componenta pe care o vrei tu sa nu fie la reducere. Sanse mai mari ai la laptopuri sa obtii reduceri de 10-20% maxim

| ITMania a răspuns:

10 lei.
Acum serios..chiar crezi ca stie cineva ce reduceri vor fi? Nu`i o regula generala ca vor fi preturi mai mici, de regula sunt oferte doar la produsele vechi, pe care nu le mai vrea nimeni, foarte rar o oferte cu adevarat ok, dupa atatea preturi umflate in ajun.