| bennn a întrebat:

Dau funda! Salut, tablea Allview viva q7 si Vonino SpeedStar S. ce pare aveti despre ele?
Care e mai buna in games? Sau la care tableta merg toate jocurile si aplicatiile?

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Functioneaza, normal, deodata ce are Android. Insa problema este ca nu iti vor merge acelea pe care iti cere sa le platesti, adica iti vor merge, dar nu cred ca iti va conveni sa dai banii. Sunt o gramada de jocuri si aplicatii gratis. Bafta.