| DavidAntonio a întrebat:

Dau funda! Salut TPU! Astazi am intampinat o problema la browser, intru pe el si dupa ce dau search la ceva imi cauta pe custom search google si este deranjant, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Dacă nu merge nimic fă o scanare antivirus.
Recomand Avast free. Poti instala 14 zile trial Avast Internet Security.

12 răspunsuri:
| JUNNKiE47 a răspuns:

Dacă ai browser-ul Chrome, acesta poate fi foarte instabil în unele situații, îți recomand să îl dezinstalezi și instalezi din nou, sau să folosești un alt browser care poate oferi o experiență mai bună de utilizare.

| gabicoo a răspuns:

Resetează browser-ul!
Fă o scanare antivirus!

| DavidAntonio explică (pentru gabicoo):

Am facut asta deja si nu a functionat!

| gabicoo a răspuns (pentru DavidAntonio):

Incearcă și cu Chrome Cleanup Tool.
E free!

| DavidAntonio explică:

Ok, o sa incerc

| DavidAntonio explică (pentru gabicoo):

Faza este ca nu folosesc Google Chrome

| DavidAntonio explică (pentru JUNNKiE47):

Nu am browser-ul chrome

| DavidAntonio explică:

Si mai am o problema nu-mi mai merge Facebook si messenger-ul de la Facebook imi apare o pagina alba, cu mov scrie Facebook si scrie sa ma loghez si alte chestii si folosesc firefox

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Poți să faci și o scanare cu AdwCleaner pentru orice eventualitate!

| DavidAntonio explică:

O sa incerc si cu astea

| DavidAntonio explică (pentru gabicoo):

Am rezolvat problema cu google-ul si Facebook, dar daca vreau sa intru pe un site imi spune sa accept cookie si le accept (in setarile browser-ului sunt activate) si nu pot sa ma loghez si vreau sa intru pe Gta online si nu ma lasa si imi zice ca am o versiune mai veche, sau ca n-am internet dar internet am

| DavidAntonio explică:

Am reinstalat windows-ul si am rezolvat oricum multumesc