| Andrei10101 a întrebat:

Dau fundita, Eu am DVD drive si CD drive, DVD drive numai citeste DVD cand introduc un dvd imi apare direct CD Drive si in ultima vreme vad ca nici CD nu prea le citeste cine poate sa ma ajute sa intre pe team viewer in calc meu si sa vada care e treaba raman pe veci recunoscatorcryingva rog

1 răspuns:
| Zero a răspuns:

Sal Andrei, cauta sa lasi doar una din ele, mai precis Dvd-drive happy sau daca le lasi pe amandoua va trebu sa desfaci pc adica cineva care se pricepe ar trebui sa fie o eroare de drive sau chiar s-au stricat si trebuiesc inlocuite happy nu-s acum sper sa reusesty sa il faci happy