| iony_7512 a întrebat:

Dau fundita la raspunsul corect. Vreau sa se salveze paginile de internet unde se intra; URGENT! MULTUMESC. FUNDITAAAAA

3 răspunsuri:
| costin46 a răspuns:

Pai paginile de internet unde intrii se salveaza oricum in istoria programului care il folosesti (mozila, internet explorer sau opera )

| lora3u a răspuns:

Ai in dreapta, fix pe bara unde scrie linkul, o stelutza. Dai click pe ea si ti se va deschide o casuta ( numele paginii, si dosar - adica locul unde va fi salvata pagina). Apoi dai " terminat", si gata!winking

| AnnaMaria a răspuns:

Bookmark page xD in dreptul linkului iti apare o steluta, click acolo de 2 ori o sa iti apara "edit this bookmark"si la folder alegi "Bookmarks Toolbar"