| Eddy_Eduard_1990 a întrebat:

sunt in clasa a 8 -a vreau sa dau la liceul Ion Vidu din Timisoara, sectiunea Actorie. Am niste intrebari :
1. Cu ce medie se intra?
2. Ce admiteri se dau?

Dau FUNDITAAAAA, si daca e cineva acolo sa ma contacteze pe studio_edi pe mess. Va rog frumos, urgent.

5 răspunsuri:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Esti sigur ca vrei sa dai la actorie.M-am inscris la un curs de curand si facem niste lucruri aiurea, nu e doar citit dupa foaie e ca si cum ti.ai pune sufletul pe tava. Sa-ti povestesc ce joc am jucat noi azi (nu cred ca te intereseaza asa mult sa stii ca fapt divers) Deci toti ne miscam intr.o sala si la o bataie din palme cautam un mar imaginar, la doua vedeam maru si ne ridicam privirea spre el, la trei batai din palme ridicam mana spre mar, la patru il luam si il aruncam ( de ce l.am mai luat daca il arunc laughing cica daca asa e textu tu trebuie sa.l faci. Nu merg de mult...da ti.am povestit ca idee si ne.am imaginat cum o sfoara ne trage de maini, umeri, urechi. Nici eu nu stiu la ce liceu vreau sa intru. Trebuie sa te gandesti daca ti s-ar potrivi sa fii actor