| King9 a întrebat:

DAU FUNDITA SI VOT!
cate odata cand intru e contul de facebook imi apare ca imi plac
anumite pagini de femei la care nu am dat like si daca dau unlike peste o zi imi apare din nou ca imi plac paginile si sunt absolut sigur ca nimeni altcineva nu a intrat pe contul meu de facebook fiindca mi-a aparut ca imi place unul din site atunci cand eram eu logat.
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DaRaspund a răspuns:

Intra in setarile contului(din dreapta sus e o rotita dai click si setarile contului) acolo in stanga ai undeva aplicatii intrii acolo si dezinstalezi aplicatiile care nu-ti trebuie, le stergi. Spun asta deoarece cred ca atunci cand ai dat accept la unele aplicatiise poate sa-ti fi cerut sa dai automat likela unele pagini, sa posteze in numele tau! succes!