| dorinta04 a întrebat:

Dau fundita...Spuneti-mi un telefon care sa faca poze clare si frumoase(am avut un sony cu camera de 2 mp insa facea niste poze frumoase) sa se auda clar si cat de cat tare, si nu m-ar deranja daca are si wifi, pretul sa fie maxim 650lei. Si care sunt mai comode cele cu qwerty sau touch? fundita

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai bun si ieftin telefon touchscreen cu WI-FI si camera de 5Mpx + blitz LED -> LG GM360 (raport calitate pret ->excelent - caracteristici http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-lg-gm360_viewty_snap-2881 ) http://telefonultau.eu/products/LG-GM360-Viewty-Snap-Black.html
Bafta!

| MYK3 a răspuns:

Uite unu la EXACT 650 se numeste Samsung galaxy fit are camera de 5 mp si are si wifi are si touchscreen are si android si nu e scump! eu il am si sunt super multumit de el!

| Bya4you a răspuns:

Un telefon foarte bun la facut poze si la sonor(se aude bine) e noxia x3.Acum nu stiu cat coasta si nu are nici wifi dar e foarte bun.Un sfat. cele mai bune telefoane sunt cele cu tastatura qwerty. sper sa.ti fi fost de ajutor.

| crisysweet17 a răspuns:

Eu am Lg cookie lite si face poze clare si frumoase(adica na mie cel putin imi place cum face). Fundita?happy