| anonim_4396 a întrebat:

Dau la schimb cont de steam cu crysis 2 pe un alt cont de steam care sa aiba un joc din lista asta:
Cs global offensive
left 4 dead 2
portal 2
sleeping dogs
borderlands 2
black ops 2
modern warfare 3
gta 4

2 răspunsuri:
| TheClassyCat a răspuns:

Sincer nu cred ca o sa ai noroc pentru ca crysis 2 a fost la Humble Bundle Care cumparai mai multe jocuri de steam pentru un dollar. si daca cauti acum gasesti keie la 2-4 dolari. nu se merita.

| bogdan324 a răspuns (pentru TheClassyCat):

Am jucat si cs global offensive, si nu as da nici 3 euro pe el, dapai 10, mie mi se pare mult mai bun crysis-ul