| mitzu_4004 a întrebat:

Dau un sony ericsson w902 pe alt telefon, am toate accesoriile+card 8gb, astept oferte.doar cu nokia, sony, htc sau blackberry

3 răspunsuri:
| Quicky a răspuns:

Du-te ma de aicirolling on the floor crezi ca o sa iti dea cineva un HTC pe ***-u asta cu accesoriirolling on the floor nici cardul de 8gb nu face o masea din pretu unui HTC deci. nu stiutiu daca vei avea oferte bogate. spor

| Mihaiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Intra pe forum Galati-braila si pune asta acolo.Asa si-a vandut si fratele meu telefonul.

| Mihaiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pe forum Galati-Braila gasesti cumparatori.