| SPYKER a întrebat:

Ce telefon imi recomandati
sony ericsson w902 sau nokia 6303i classic?
sau daca stiti voi alte telefoane mai calumea...imi puteti lasaraspuns big grin
cel mai bun are funda happy

Răspuns Câştigător
| Darksided a răspuns:

Dintre Sony Ericsson w902 si Nokia 6303i classic, mai bun este Sony Ericsson. Camera de 5mpx, fata de 3.15. Accelerometru, foarte placut in unele jocuri. Calitate net superioara a sunetului, fiind un telefon din gama WALKMAN, se aude mult mai bine. Are suport 5.1 in casti.

Alte telefoane bune, ar putea fi si : Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Y, Samsung Galaxy S II, Samsung Wave II, Nokia c5-03, Nokia c6, Nokia c7, Nokia n8, HTC Explore, HTC ChaCha, HTC Salsa, HTC Wildfire 2, Iphone 4, Iphone 4S.

1 răspuns:
| aBduLah a răspuns:

Salutbig grin. Eu iti recomand Nokia 6303i classic am avut si e foarte rezistent. bateria tine multwinking. Funda smug?