| Paul260 a întrebat:

Dc imi apare pe tot ecranu o eroare cu albastru si srie mai multe acolo si dupa 3 secunde se reseteaza de la ce poate sa fie?

Răspuns Câştigător
| atoatestiitoarea a răspuns:

De la un virus
de la placa grafica
de la ecran

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Intra prin safe mode si dezinstaleaza ultimul program instalat, eroarea e din cauza ca acesta intra in conflict cu sistemul de operare.

| MoonLight a răspuns:

Reinstaleaza windowsu...

| YoYoLicious a răspuns:

Poate sa fie pentru ca ai instalat un program nou in pc. Mie imi aparea asa cand am instalat un antivirus. A trebuit sa intru in windows safe mode si sa l dezinstalez. Apoi a mers totul perfect.

| bunicu01 a răspuns:

Iti este virusat PC incearca sa reinstalezi windowsul si apoi va merge