| GlumeDeCartier a întrebat:

Dc nu merge bluetooth pe un nokia e71 plzzz spuneti dau fundita.

Răspuns Câştigător
| cristi_9716 a răspuns:

Mda.recent am luat si eu un Nokia e71 si cand am ajuns acasa mi-am dat seama ca am luat teapa... nu merge bluetooth nici internetul.si in plus originalul are 3G ( la care falsul nu il are ) si GPS...

| GlumeDeCartier explică (pentru cristi_9716):

Mersi ti-am dat funda un raspuns bun mersi mult mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi originalul are si wi-fi

7 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Daca nu vrea sa se activeze, adu telefonul la setarile din fabrica si incearca atunci.

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Ești sigur că îl ai activat? Verifică la setări poate ești invizibil sau nu e activat. Dacă nu, du-te la un specialist cu el.
Sper că te-am ajutat happy

| DcpWho a răspuns:

Nu merge deoarece e replica...asa au toate replicile!

| GlumeDeCartier explică:

Originalul are si wi-fi

| ciorbel a răspuns:

Tine apasata tasta * sau diez nu mai stiu sigur care si se va activabig grin

| ciorbel a răspuns:

Dai pe morti matii funda ca nu ne ai dat nimic cretinule